Ali KOÇ Taraftarlar İle Tartıştı

Ali KOÇ Taraftarlar İle Tartıştı

 

Fenerbahçe taraftarı içerisinde Ali KOÇ'un başkan olması ile birlikte oluşan umutlar yerle bir olmaya devam ediyor. Ali KOÇ'un başkan seçilmesiyle büyük yıldızlar ve büyük başarıların hayalini kuran taraftar elinde olan en kıymetli başarı zincirlerini de bir bir kaybetmeye başladı. Tüm bu başarısızlıkların üst üste gelmesi ve nerde ise 20 yıllık yenilmezliğin Ali KOÇ dönemi ile birlikte sonlanmasına dayanamayan taraftarların bir kısmı ile başkan karşı karşıya geldi ve Ali KOÇ Taraftarlar İle tartıştı.

 

 

 

Peki bu tartışmanın altında yatan nedenler neydi? Taraftarın bu kadar isyan etmesi doğru muydu? Ali KOÇ mu başarısız, yoksa bir enkazı mı devraldı?

Ali KOÇ’un başkan olması ile birlikte takım üzerinde bir takım gelişmeler yaşanmaya derhal başlandı. Takımın başına taraftarın da çok istediği Ersun YANAL getirildi. Taraftar istediği başkan ve teknik adam ile birlikte çok başarılı olunacağına eminken takım bekleneni veremiyordu. Küme düşme hattı içerisinde bulunan takım taraftar tarafından yalnız bırakılmadı ve ilerleyen günlerin hatırına umutlar kaybedilmedi.

2019-2020 sezonunun başlaması ile birlikte takımdan birçok futbolcunun gönderilmesi ve yeni oyuncuların takım içerisine dahil edilmesi ile birlikte geçen sezonu unutturacak bir başarı beklenmeye başladı. Bir önceki sezon kadar takım kötü olmasa da gene istenen verilemiyordu. Takımın kötü gidişi ile birlikte 1999 yılından buyana ezeli rakibine kendi sahası içerisinde yenilmeyen Sarı Lacivertlilerin ağır bir yenilgi alması bardağı taşıran son damla oldu. Maçın bitimi ile birlikte bir taraftarın söylemlerine cevap vermeye çalışan Fererbahçe taraftarı içerisindeki Ali KOÇ'un başkan olması ile birlikte oluşan umutlar yerle bir olmaya devam ediyor. Ali KOÇ'un başkan olması ile birlikte büyük yıldızlar ve büyük başarıların hayalini kuran taraftar elinde olan en kıymetli başarı zincirlerini de bir bir kaybetmeye başladı. Tüm bu başarısızlıkların üst üste gelmesi ve ne-erde ise 20 yılık yenilmezliğin Ali KOÇ dönemi ile birlikte sonlanmasına dayanamayan taraftarların bir kısmı ile başkan karşı karşıya geldi ve Ali KOÇ Taraftarlar İle Tartıştı.

 

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında