Yaz ve Kazan

Sizlere sitemizde içerik ekleyerek, eklediğinizi içeriği) sosyal platformlarda (Facebook profil, sayfa, grup, Twitter, İnstagram, WhatsApp vs.) paylaşarak, içeriğinizi görüntüleyen, okuyan her tekil (benzersiz) gösterime belirli oranlarda kazanç elde etmek isterseniz lütfen okumaya devam ediniz.

Sitemizde makale yazmak (içerik eklemek) için uzman bir yazar olmanız veya belirli bir niteliğe sahip olmanız gerekmez, istekli ve az biraz da yaratıcı olmanız yeterli.

Peki Neler Paylaşabilirsiniz?

İnsanların merak ettiği ahlak kurallarına uyan her türlü içeriği sitemize ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bunun içinde, içeriğinizi gördüğünde insanların dikkatini çekecek örneğin (Fragman, komik video, tüyo içeren önemli bir haber bilgi, herhangi birşeyin tarifi vs.) içerikler eklemelisiniz.

Not: En az üçte biri özgün olmak kaydıyla (özellikle ilk 3 cümlelik pragraf mutlaka özgün olmalıdır)

  • Örneğin; dizi fragmanları, ilginç bir haber, bilgi, komik video, herhangi bir oyun, proğram, yemek tarifi, örgü elişi tarifi vs. çoğaltılabilir.
  • Kısaca insanların gördüğü zaman merak edip okuma veya görüntüleme ihtiyacı duyacağı herhangi bir içeriği sitemize ekleyebilir ve paylaşarak gelir elde edebilirsiniz.
  • Özellikle makalenize ekleyeceğiniz görsel içeriğinizle alakalı ve ilgi çekici olmalıdır. Çünkü sosyal medyada paylaşıldığında içeriğinize ziyaretçi getirecek en önemli faktör görsel olacaktır.

Neler Paylaşamazsınız?

  • Özel hayatın gizliliğini ve ahlak kurallarını ihlal eden, devletin hukuki yasalarını ihlal eden yani T.C yasalarına uymayan yasadışı, siyasi içerik barındıran, küfür içeren, rencide edici, küçük düşürücü yazılara asla izin verilmez.
  • Sitemize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve ya kullanılamaz.

Hangi Gösterimler Sayılmaz?

Özellikle link kısaltma, yetişkin içerik ve otomatik hit çekme sitelerinden gelen ziyaretler ve gösterimler kesinlikle sayılmaz ve bunu bilinçli olarak yapan kullanıcılar sistemde engellenir.

Referans Sistemi

Tavsiye sistemimiz yazıp paylaşarak kazanmanın yanısıra sitemizi çeşitli platformlarda paylaşarak kazanç sağlamanın harika bir yoludur.

  • Referans linkinizle kayıt ettirdiğiniz üyelerin her birinin sitemiz üzerinden elde ettiği kazancından %30 kâr alırsınız.
  • Getirdiğiniz üyenin yazıp paylaşarak elde ettiği her görüntüleme kazancından siz de kazanmaya başlarsınız.
  • Kayıt ettirdiğiniz üyelerden bu kâr düşülmez. Tamamen kazanç odaklı bir sistemdir.
  • Referans kodunuzla sisteme istediğiniz kadar üye kaydettirebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL KAZANMAYA BAŞLA!

Ödeme Yöntemleri

Para Çekme Yöntemi Minimum Para Çekme Miktarı
Banka Havale 100,00₺

Ödeme Limitleri

Ülke 1000 Görüntüleme Başına Kazanç
Türkiye 5,00₺
Worldwide Deal(Tüm Ülkeler) 5,00₺